i co hołoto, po zawodach!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: smerf » 13 wrz 2012, o 10:38

MIEJSCOWE SKOWRONKI KOCHANE, SWYM PTASIM ZWYCZAJEM I LOTEM BŁYSKAWICY, OZNAJMIŁY TOMASZOWSKIEJ I OKOLICZNEJ HOŁOCIE, WIADOMOŚĆ, KTÓRA TO PORAZIŁA Z ZASKOCZENIA I ZNIENACKA UMYSŁY MIESZKAŃCÓW ZACNEGO GRODU I CAŁEGO POWIATU. NACZELNY SĄD SPRAWIEDLIWOŚCI ADMINISTRACYJNEJ OSTATECZNIE WYZEROWAŁ SZANSE CIEMNOGRODZIAN NA ZBUDOWANIE ZAKŁADU ZAGOSPODAROWANIA CESARSKICH ODPADÓW Z TOMASZOWSKIEGO CIEMNOGRODU. GRUCHNĘŁO, BUCHNĘŁO I SIĘ POTOCZYŁO. A TOCZYŁO SIĘ TO TOCZYŁO, Z GÓRĄ BUDIET 20 LAT. TAAKIE PIENIĄDZE, TAAKA INWESTYCJA, PRZEMKNĘŁA OBOK NOSA TOMASZOWSKIEGO CESARSTWA! PŁACZ I ROZPACZ NIEMIŁOSIERNA OBJĘŁA CIEMNOGRODZIAN I NUŻE ATAKOWAĆ CESARZA ŻUCZKA ZA JEGO NIEUDOLNOŚĆ W NEGOCJACJACH Z ZIELONYMI DĄBROWSZCZAKAMI. A NUŻE ATAKOWAĆ ZIELONYCH DĄBROWSZCZAKÓW ZA BUNTY I PROTESTY W SPRAWIE NAM WSZYSTKIM WIADOMEJ:" dĄBROWSZCZAKI DO [***] NĘDZY, MY CIEMNOGRODZIANIE Z POWIATU I MIASTA OTOCZYMY WAS DRUTEM KOLCZASTYM, JESTEŚCIE ZDRAJCAMI I OSZOŁOMAMI, SPRZENIEWIERZYLIŚCIE SIĘ NASZEJ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI. ZORGANIZUJEMY NA TYM NIESZCZĘSNYM TERENIE SKANSEN I ZROBIMY Z WAS ATRAKCJĘ TURYSTYCZNĄ. CO SOBIE WYOBRAŻACIE, ŻE BĘDZIEMY TO TOLEROWAĆ"?
" A POCAŁUJTA WÓJTA W DUPĘ- ZAKRZYKNĘLI DĄBROWSZCZACY- CHCECIE ZAGOSPODAROWAĆ ODPADY, TO U SIEBIE POD OKNAMI, A NIE NA NASZYM DZIEWICZYM TERENIE. MOTYLKI, ŻABKI, ROBACZKI WAŻNIEJSZE, NIŻ ZAKŁAD NOWOCZESNEJ GOSPODARKI ODPADAMI. POSĄDZICIE NAS O EKOTERORRYZM?I"- ODPOWIEDZIELI NATYCHMIAST DĄBROWSZCZACY I ZAKOŃCZYLI SŁOWAMI -NSA NA 102".
CESARZ POSMUTNIAŁ, PRZYBITY TĄ DRAMATYCZNĄ WIADOMOŚCIĄ , WYSZEDŁ Z CESARSKIEGO GABINETU I POWIEDZIAŁ: " TO BYŁ DLA MNIE CZARNY WTOREK. TAKICH WTORKÓW NIGDY NIE MIAŁEM. CZAROWAŁEM, CZAROWAŁEM I NIC NIE WYCZAROWAŁEM. CÓŻ MY TERAZ POCZNIEMY Z CZEREPACHEM?. ALE MAMY PLAN AWARYJNY, TYLKO POTRZEBA NAM CZASU. JEDNAKŻE DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA MARSZAŁKOWI NAD MARSZAŁKAMI ZA TAK DŁUGO TRZYMANĄ KASIORĘ. NIEWĄTPLIWIE ZNÓW TO SIĘ ODBIJE NA KIESZENIACH CIEMNOGRODZIAN Z TOMASZOWA I POWIATU. CHCIAŁEM DOBRZE, A WYSZŁO JAK ZWYKLE. CIEMNOGRODZIANIE, TO JA WASZ CESARZ WAM MÓWIĘ, NIE OSKARŻAJCIE MNIE I MOICH CESARSKICH SŁUŻB O NIEKOMPETENCJE. TO DAWNE BŁĘDY I ZANIECHANIA MOICH POPRZEDNIKÓW. TO WINA KSIĘCIUNIA ANATOLA SOBIEPANA, TO WINA SZAMBELANA MARIANA, TO WINA CAREWICZA JANA, TO WINA FILI TAKŻE JANA, TO WINA WÓJTA, JUŻ NIE JANA. :lol: ALE SOLENNIE OBIECUJĘ, JA Z RUMCAJSEM NIE DAMY WAM ZGINĄĆ, BANKÓW NIE BRAKUJE, GOTÓWKI W BANKACH TEŻ. ZAWSZE MOŻNA ZADEKRETOWAĆ O KREDYT. I KREDYT GONI KREDYT, A SPŁACAĆ BĘDZIECIE WY. TAKŻE SĄDZĘ, ŻE WSZYSTKO JASNE."
A JASNE JASNE- PRZYTAKNĘLI PODDANI CESARZA. TYKO CZEMU DROGI NAM CESARZU NIE CZEREPACH, RUMCAJS, RADNI, TYLKO MY?
TWOJE GORĄCE MODLITWY CESARZU W SANKTUARIUM U GRZYBA WIELORYBA I AUDIENCJA U MATKI BOSKIEJ SZKAPLERZNEJ ZAWIODŁY. JEJ POMOC W ROZWIĄZANIU GOSPODARKI ODPADAMI OKAZAŁA SIĘ BEZSKUTECZNA. ZNASZ ZAPEWNE INNĄ MATKĘ BOSKĄ Z TOMASZOWA, KTÓRA MA WIĘKSZE ZNAJOMOŚCI W NIEBIE JAK TY. MATKA BOSKA SENDECKA. TO ONA W LITANIJI WYPROSI NAM ŁASKI NIEZBĘDNE DO NAWRÓCENIA, PRZECIEŻ TO KOLEŻANKI PO FACHU. MOŻE WSPÓLNIE SIĘ DOGADAJĄ I ZOSTANĄ WYSŁUCHANE PRZEZ NIEBIOSA . DOSKONALE WIESZ CESARZU, ŻE NA POMOC KSIĘCUINA ANATOLA SOBIEPANA NIE MASZ CO LICZYĆ. PRZYCICHŁ ON, MILCZY ON I PO CICHU CIESZY SIĘ Z TWOICH NIEPOWODZEŃ. MÓWI CI RYCHO: "A DOBRZE CI TAK SŁODKI WOJTUSIU. NIE WYJDZIESZ JUŻ Z TARAPATÓW JAKIE PO CI ZOSTAWIŁEM. UDOWODNIJ CIEMNOGRODZIANOM, ŻE DOŚWIADCZENIE POSŁA I WOJEWODY PROCENTUJE. JA " SPRAWDZONY KANDYDAT NA BURMISTRZA" MIAŁEM WIZJĘ ROZWOJU, MIAŁEM POMYSŁY I KONCEPCJĘ NA ROZRUCHANIE INTERESU Z ODPADAMI. CZEMUŚ TO PRZED KOŃCEM JAKŻE MOJEJ "UDANEJ KADENCJI"WYSZEDŁ Z KOALICJI. UFAŁEM CI PRZECIEŻ BEZGRANICZNIE. A TERAZ POZOSTAŁEŚ NA TONĄCYM OKRĘCIE TYLKO Z CZEREPACHEM. OBIECYWAŁ TYM Z PETERA, ŻE WYPROWADZI SORTOWNIĘ I WYSZŁA KICHA. A ZOSTAWIŁEM CI JA KUKUŁCZE JAJO I SOBIE NIE RADZISZ. DZIĘKUJĘ ZA WYSTĄPIENIE"
TA DYSKUSJA JESZCZE BARDZIEJ ROZSIERDZIŁA CESARZA: " ACH TY RYŚKU SOBIEPANIE, DAM CI ZA KŁAMSTWA PO RYJU NIESPODZIANIE. CHCIAŁBYŚ PARKI JURAJSKIE, TUNELE AERODYNAMICZNE, POLA GOLFOWE POD RABINÓWKĄ? TO TY ZERWAŁEŚ NASZĄ PRZYJAŹŃ, TO TY ZAPOMNIAŁEŚ O PRZEŻYCIACH NA SIWEJ DOLINIE, TO TY NA WŁASNĄ RĘKĘ BEZ KONSULTACJI Z RADNYMI WYDAWAŁEŚ DECYZJE NIEZGODNE Z MOJĄ WIZJĄ ROZWOJU (NIEDOROZOWOJU), A TERAZ ŚMIESZ WYMAWIAĆ? WYZYWAM CIĘ NA POJEDYNEK NA UDEPTANEJ ZIEMI!- ZAKOŃCZYŁ CESARZ I RZUCIŁ RĘKAWICĘ. CDN
A JAKBY TO PODSUMOWAŁ MÓJ PRZYJACIEL, SPOWIEDNIK, UCZCIWY, KOMPETENTNY, ODDANY CAŁYM SERCEM PRZEDSIĘBIORSTWU I CIEMNOGRODZIANOM SPECJALISTA OD BAŁAGANU, HAKÓW I PARODII LESZEK GALANT, KSYWA ZACZAROWANY OŁOWEK:'' A CÓŻ JA CI ZNÓW MOGĘ POWIEDZIEĆ SMERFIE. PŁACZĘ ZA ANDRZEJEM SZWUGIEREM, BO ROMANA KRÓLOWA ROZGŁASZA WIADOMOŚCI O PRZEGRANEJ BYŁEGO PREZESA. A SPRAWA W DALSZYM TOKU. ZDROWIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA KOCHANY SMERFIE. MAM JUŻ OBOWIĄZKI. SPACER I POWRÓT.

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 17:21

pisz dale capslokiem czytac napewno NIE-bedziemy- nawet jak ciekawe to czytac sie nie da.

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 20:59

Czyta się trochę trudno, ale inteligentnie napisane. Nie uważacie, że smerf to taki nasz rodzimy Stańczyk? Błazna udaje a swoje wie.

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 22:03

smerf jest taki mądry a nie ma pracy tylko łazi i zaczepia ludzi na mieście, czemu nikt go nie zatrudni taki wspaniały człowiek się marnuje, ciekawe z czego żyje chyba z pensji społecznika - nieudacznika

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 22:03

Gdyby nie ten caps lock :roll: przecież napisał prawdę. Hektar dla KUL i czytanie w kościele ma załatwić wysypisko?

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 22:48

Władze nieudolne to fakt. A co Rogóżno zaprezentowało? Prywatę ? powinni im liczyc za kosz 50 zl. taka oferta specjalna.

Postautor: Gość » 13 wrz 2012, o 23:50

Mysle, ze 50 to malo! jak sie przeliczy te stracone miliony z unii.....to niech rogozno trzyma swoje smieci na swoich podworkach ;) bedzie taniej i ekologicznie....i co z tego, ze smierdzi? mi nie smierdzi ....mam kilka ulic dalej.......brak slow

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 01:15

nawet w bajkach, smerf byl zawsze gejem

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 01:26

Każdy z Tomaszowa wie, że w Rogóźnie -... nie pachnie :panzielony:

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 08:45

Stracone ;;wirtualne:: 26 miljonów teraz się opamietaliscie ??????? winny ten kto ma rację??,dlatero jest w miescie tak jak jest,przez 20 lat tego nie widzieliscie??,pora zmienić myslenie,

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 09:06

Gość pisze:nawet w bajkach, smerf byl zawsze gejem

no właśnie a smerf to jaki ciamajda, śpioch, czy leniuch :lol: :lol:

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 11:02

Gejem, to był twój stary. Nie wiedziałeś/. Skąd to zaskoczenie? A kim była mamusia? Wkrótce śledztwo wykaże.

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 11:15

Gość pisze:Gdyby nie ten caps lock :roll: przecież napisał prawdę. Hektar dla KUL i czytanie w kościele ma załatwić wysypisko?

Człowieku, przecież Smerf od dawna pisze prawdę. Przecież nikt na forum nie robił tyle zamieszania co on. Wiadomo także, że nie każdemu pasuje prawda, a jeszcze pisana caps-lokiem. Niejeden mu kibicuje, ale obawia się przyznać. Niejednokrotnie byłoby tak, że gdyby nie Smerf, miałbym braki w tym co się tak naprawdę złego dzieje w Tomaszówku. ale ,że znajdzie się takich paru [***] potrafiących tylko krytykować to nie dziwota. smerf w 100% udowodnił, że miał rację. Pisał o tym w szczegółach już dawno. wiele osób potwierdza spoza miasta potwierdza , że mieszkają tu popierdoleni ludzie. Nawet Marcin Janos Krawczyk nasz tomaszowski rodzynek ukazał w swym filmie dokumentalnym (za który zgarnął taką kasę) jak wygląda tu i teraz ta chora rzeczywistość. ale wiem , trudno będzie to jak pisze smerf ciemnogrodzianom przyznać.

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 11:27

ale nie ćpunem.

Postautor: Gość » 14 wrz 2012, o 14:56

Gość pisze:Czyta się trochę trudno, ale inteligentnie napisane. Nie uważacie, że smerf to taki nasz rodzimy Stańczyk? Błazna udaje a swoje wie.

nawet inteligentny blazen dawno powinien byl zrozumiec ze taka ilosc tekstu trudno przeczytac jak sie caps lockiem pisze. widac cos z ta inteligencja jest nie hallo.

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”